063-1660033 9-18, Пн-Пт

AV-TEST: 19 Корпоративні рішення, для Windows

Для власного майбутнього компанії повинні покладатися на гарні рішення захисту. Лабораторія AV-TEST протестувала 19 рішень для захисту клієнтів Windows з точки зору захисту, навантаження системи та помилкових тривог. Результати показали, що ринок пропонує хороші рішення, на які корпоративні користувачі можуть розраховувати в боротьбі з атаками зловмисного програмного забезпечення.


Ще до пандемії коронавірусу багато корпоративних мереж та офісних ПК постійно перебували під зовнішніми атаками. Дослідження показують, що кількість атак з боку вірусів, троянів та інших шкідливих програм продовжує зростати. Ядром рішення захисту для корпоративних користувачів є і залишається захист кінцевих точок. Однак відповідне рішення повинно не тільки забезпечувати хороший захист, але й розумно використовувати ресурси офісних ПК. Додайте до цього той факт, що рішення для співробітників має працювати тихо у фоновому режимі і не переривати постійно офісну роботу загадковою сигналізацією. Щоб зрозуміти всі ці вимоги, AV-TEST перевірила 19 рішень для корпоративних користувачів у категоріях захисту, продуктивності та зручності використання.

19 корпоративних рішень, протестованих в лабораторії

Рішення безпеки для корпоративних користувачів досліджували в лабораторії з липня по серпень 2021 року. Після цього всі остаточні результати були зведені в таблицю. При тестуванні можливості виявлення в таблиці вказуються індивідуальні результати для кожного місяця.

У тесті були включені корпоративні продукти AhnLab, Avast, Bitdefender (у двох версіях), Check Point, Comodo, ESET, FireEye, F-Secure, G DATA, Kaspersky, Malwarebytes, McAfee, Microsoft, Seqrite, Sophos, Symantec, Trend Micro і VMware. Усі продукти можуть набрати максимум 6 балів у трьох категоріях: захисту, продуктивності та зручності використання. Якщо продукт набирає 17,5 балів або в підсумку отримує максимальні 18 балів, на додаток до сертифікату безпеки, він також визнається ТОП ПРОДУКТОМ.
У цьому випробуванні лабораторія вручила спеціальне визнання 17 із 19 досліджених продуктів. Тільки Malwarebytes і VMware не змогли отримати жодного визнання, але, як і всі інші учасники, отримали сертифікат AV-TEST за перевірену безпеку.Поширений захист для захисту від шкідливого програмного забезпечення
Висока майстерність будь-якого рішення для захисту кінцевих точок передбачає виявлення та запобігання шкідливого програмного забезпечення. Для цієї оцінки лабораторія покладається на тест, що складається з двох частин. У першій частині продукти повинні перешкоджати шкідливому програмному забезпеченню нульового дня, яке тестувальники отримали з електронної пошти та з Інтернету незадовго до початку тестування. Тут 300 зразків абсолютно нових вірусів розгорнуті в так званому тесті в реальному світі.

На другому етапі випробувань використовується контрольний набір з лабораторії. Цей постійно оновлюваний пакет складається з майже 18 500 надзвичайно небезпечних зразків шкідливих програм. Різниця порівняно з першим етапом тестування: ці віруси вже були активні в Інтернеті протягом 4 тижнів. Завдяки цій комбінованій оцінці лабораторія може визначити, яке рішення здатне відбивати не тільки останні твори зловмисників, але й який виробник оновлює свою базу даних вже відомих вірусів.

Швидкість виявлення рішень чудова. Наступні 10 продуктів завжди демонстрували постійний рівень виявлення 100 відсотків на всіх етапах тестування: AhnLab, Bitdefender (з обома версіями), Comodo, G DATA, Kaspersky, Microsoft, Sophos, Symantec та Trend Micro. Рішення від Avast, Check Point, F-Secure, McAfee і VMware справді допускали незначні помилки в окремих сегментах, але загалом забезпечували чудовий захист. Таким чином, усі 15 згаданих продуктів отримали повні 6 балів у сфері захисту.

Лише рішення від ESET, FireEye, Seqrite та Malwarebytes допустили ще кілька помилок в окремих місцях з точки зору виявлення, але все ж отримали 5,5 з 6 можливих балів.

Коли захист стає тягарем
Як уже згадувалося на початку, рішення захисту для офісних ПК забезпечують надійний захист користувачів і компаній. При цьому, проте, захист не може перешкоджати роботі офісних ПК, використовуючи всі ресурси системи. Ось чому лабораторія оцінює кожне окреме рішення з точки зору навантаження на систему, в категорії продуктивності.

Для оцінки продуктивності лабораторія використовує високоякісний ПК та офісний ПК як еталонні пристрої. На обох машинах виконується ряд рутинних завдань, наприклад запуск веб-сайтів, копіювання файлів або встановлення та виконання програмного забезпечення. Час, необхідний для цього, потім вважається еталонним для порівняння у тесті. На наступному етапі встановлюється клієнт кожного продукту, виконуються ті ж рутинні завдання, вимірюється час, тим самим документується поведінка завантаження.

Таблиця балів показує, наскільки економно корпоративні рішення управляють ресурсами. У цьому прикладі 12 з 19 оцінених рішень отримали 6 балів: AhnLab, Avast, Bitdefender (обидві версії), Check Point, ESET, FireEye, F-Secure, Kaspersky, Malwarebytes, Seqrite і Trend Micro.

Дуже незначне навантаження на систему було виявлено під час рутинних завдань на наступних 6 продуктах: Comodo, G DATA, McAfee, Microsoft, Sophos і Symantec. За це лабораторія зробила невеликий відрахування балів: нарахування всім клієнтам 5,5 з 6 балів. За оцінкою тестувальників, лише продукт від VMware викликав надмірне навантаження на клієнт Windows. Запуск програм, наприклад, копіювання даних, значно сповільнювався. За це лабораторія отримала лише 3,5 з 6 балів.

Низький рівень помилкових спрацювань
В останній тестовій зоні, присвяченій категорії зручності, лабораторія оцінювала клієнтів щодо помилкових тривог при відвідуванні понад 500 стандартних веб-сайтів, а також під час сканування понад 2,5 мільйонів програмних файлів та встановлення та використання додаткового нешкідливого програмного забезпечення. Зрештою, кожна окрема помилкова тривога може призвести до збільшення робочого навантаження на внутрішню підтримку.

Однак у цій категорії тестів лабораторія видала чистий звіт про стан здоров’я. 18 з 19 оцінених продуктів безпеки не допустили жодних помилок або лише незначні помилки, тому лабораторія присудила їм повні 6 балів за досягнення. Тільки Malwarebytes заблокував одну програму занадто багато, але все одно отримав 5,5 з 6 балів.

Результат: 17 товарів отримали звання ТОП ПРОДУКТ
У цьому тесті лабораторія перевірила 19 відомих рішень захисту для корпоративних користувачів і отримала низку хороших балів. 17 з 19 оцінених продуктів були настільки хороші, що досягли 17,5 або навіть максимальних 18 балів. На додаток до сертифіката на перевірену безпеку, лабораторія додатково нагородила продукти визнання TOP PRODUCT за цю високу продуктивність.

Коли справа доходить до рішень захисту преміум-класу, для корпоративних користувачів особливий інтерес представляє те, що рішення не лише забезпечують хороший захист, але й роблять це без значного навантаження на офісні ПК. Крім того, низький рівень помилкових тривог майже всіх продуктів полегшує навантаження на внутрішню підтримку.Наш вибір - рішення від G DATA - G DATA for Business


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
MY-PC.com.UA © 2023
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money