063-1660033 9-18, Пн-Пт
  • Zillya! Антивірус для Бизнесу 1 рік 30 ПК

Zillya! Антивірус для Бизнесу 1 рік 30 ПК

  • Виробники Zillya
  • Код товару: ZAB-1-30
  • Наявність: В наявності

$170.00

- +

Антивірус – дозволяє виявляти та знешкоджувати шкідливе програмне забезпечення на комп’ютері користувача. Об’єкти, що перевіряються: файли на жорсткому диску, USB-накопичувачах, оперативній пам’яті, електронна пошта.

    Даний модуль є базовим у всій системі безпеки, яка будується на базі Zillya! Антивірус для бізнесу. Унікальною особливістю даного модуля є наявність сучасних, оновлюваних кожен день, баз вірусних сигнатур. Варто відзначити, що ці дані не перевантажують ні сервер, ні локальний ПК, оскільки база є оптимізованою і модернізованої. Таким чином, робота з нею не впливає на швидкість роботи центрального комп'ютера і, тим більше, локальної робочої станції і не веде до зависань або уповільнення роботи ПК.


    Брандмауер (мережевий екран) – контролює доступ, встановлених на комп’ютері програм, в мережу з налаштуванням розширених параметрів. Доступні 2 режими роботи: автоматичний та інтерактивний (з можливістю самостійної обробки кожної програми).

    Наявність брандмауера в корпоративної версії сучасного антивіруса - критична необхідність. Цей модуль дозволяє істотно скоротити можливість зараження шкідливими програмами під час Інтернет серфінгу. Крім того, брандмауер блокує дії шкідливого ПЗ, яке могло потрапити на ПК, в разі несанкціонованої спроби завантаження інформації з Інтернет, отримання додаткових шкідливих компонентів, нових шахрайських або шпигунських можливостей.
    Веб фільтр – керує доступом комп’ютера на вказані Інтернет-ресурси: централізований список небажаних сайтів.

    Модуль дозволяє самостійно створювати «чорні списки» небажаних Інтернет ресурсів, що містять сумнівний, відверто небажаний матеріал. Веб-фільтр також може бути використаний, як важлива частина антифішингової системи безпеки, побудованої на базах відомих шпигунських сайтів або підозрілих ресурсів, які потенційно можуть бути замішані в шахрайської діяльності.


    USB-захист – здійснює перевірку флеш-накопичувачів на наявність вірусів, аналізує ймовірність зараження носія та пропонує виконати сканування за вимогою.

    Перевірка USB-накопичувачів сьогодні залишається важливим аспектом комплексної кібербезпеки, оскільки вони є одним з можливих переносників шкідливого ПЗ. Модуль USB-захисту, інтегрований в Zillya! Антивірус для бізнесу сканує USB-пристрої, що підключаються до ПК на предмет наявності шкідливого ПЗ й запобігає їх потрапляння на захищений ПК.

 

Характеристики
Термін дії ліцензії 1
Кількість користувачів 30
Українська мова +
Російська мова +
Батьківський контроль +
Міжмережевий екран +
Захист в режимі реального часу / файловий антивірус +
Контроль додатків (проактивний захист) +
Централізоване управління +

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка

Теги: Zillya!, Антивірус для Бизнесу, 1 рік 30 ПК

MY-PC.com.UA © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money