063-1660033 9-18, Пн-Пт

Zillya! Internet Security 1 рік 2 ПК

 • Виробники Zillya
 • Код товару: ZIS-1-2
 • Наявність: В наявності

$11.00

- +
 • Повний набір антивірусного функціоналу
 • Брандмауер програмного рівня
 • Інспектор (поведінковий аналізатор)
 • Функція самозахисту
 • WEB-фільтр (захист HTTP-трафіку)
 • USB-захист
 • Mail-фільтр
 • Антиспам
 • Антифишинг
 • Оптимізація роботи ПК
 • Файловий шредер

Надійність антивірусного захисту

        Основа захисту даних від усіх типів шкідливих програм базується на використанні актуальної вірусної бази, яка вміщує 15 млн вірусних сигнатур та сучасного модулю проактивного захисту.

        Даний модуль є базовим у всій системі безпеки, яка будується на базі Zillya! Internet Security. Унікальною особливістю даного модуля є наявність сучасних баз вірусних сигнатур, що оновлюються кожен день. Варто відзначити, що ці дані не перевантажують ні сервер, ні локальний ПК, оскільки база є оптимізованою і модернізованою. Таким чином, робота з нею не впливає на швидкість роботи комп'ютера і не веде до зависань або уповільнення роботи ПК.
   

Комплексність Інтернет захисту

        Реалізується за допомогою потужного брандмауера та WEB-фільтра, здатних на сучасному рівні перевіряти дані, які потрапляють на ПК користувача, та блокувати сайти, на яких виявлені загрози.

        Наявність брандмауера в версії сучасного антивіруса - критична необхідність. Цей модуль дозволяє істотно скоротити можливість зараження шкідливими програмами під час Інтернет серфінгу. Крім того, брандмауер блокує дії шкідливого ПО, яке могло потрапити на ПК, в разі несанкціонованої спроби завантаження інформації з Інтернет, отримання додаткових шкідливих компонентів, нових шахрайських або шпигунських можливостей.

        WEB-фільтр дозволяє самостійно створювати «чорні списки» небажаних Інтернет ресурсів, що містять сумнівний, відверто небажаний матеріал. Веб-фільтр також може бути використаний, як важлива частина антифішингових системи безпеки, побудованої на базах відомих шпигунських сайтів або підозрілих майданчиків, які потенційно можуть бути замішані в шахрайської діяльності.


    Низький рівень завантаження ПК

        Утиліти не будуть перевантажувати комп’ютер, оскільки антивірус споживатиме не більше 512 Мб оперативної пам’яті ПК.

        Варто зазначити, що такий рівень споживання є прийнятним не тільки для сучасних персональних комп’ютерів, але й для таких, що були вироблені 3-5 років тому. Під час роботи Zillya! Internet Security не блокує і не уповільнює роботу самих невибагливих комп’ютерів.


    Повноцінна безкоштовна технічна підтримка

        Головне правило Zillya!: «Антивірусний захист – це, перш за все, якісна послуга»

        Основа успішного саппорта - всебічні знання продуктів, бажання «слухати» користувачів, підносити інформацію на тому рівні, на якому зрозуміло саме їм. Секрет успіху, як прийнято говорити, саме в бажанні, вміння ж прийде само собою.

        Бажання зрозуміти користувача і допомогти йому, це один з постулатів успішного супорта.

        Рекомендації висококваліфікованого фахівця, описані «крутим» вузькоспеціалізованим сленгом, можуть виявитися «порожнім звуком» для клієнта, тоді як поради, надані простими словами, будуть рецептом для вирішення його проблем і запорукою професіоналізму в очах користувача.
    Додаткові модулі продукту


        Оптимізатор. Це утиліта, яка пришвидшує роботу ПК. Програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли та програми, які працюючи завантажують систему, та видалити їх.

        Принцип роботи заснований на тому, щоб перевірити певні локації пам'яті комп'ютера, де зберігаються тимчасові файли. До таких категорій оптимізатор відносить кеш браузерів, історію пошуку, яку вони зберігають, оновлення ОС, «службові» файли тощо.

        Після закінчення сканування, утиліта виводить на екран у вигляді списку всі файли, які пропонує видалити, і що головне, їх розмір поодинці та загальний обсяг пам'яті, який буде звільнений. Рішення про видалення приймає безпосередньо сам користувач.


        Файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення.

        Принцип роботи програм-шредерів полягає в тому, що файл, який планується видалити, піддається багато прохідному затиранню. Фактично він наповнюється беззмістовним інформаційним сміттям (випадковими цифрами, знаками, символами і т.д.), який абсолютно спотворює його зміст без можливості відновлення. Після цього він видаляється з жорсткого диска. Навіть якщо такий файл буде знайдений зловмисниками і вони спробують його відновити, то не отримають від цього ніякої користі.

Характеристики
Термін дії ліцензії 1
Кількість користувачів 2
Українська мова +
Російська мова +
Батьківський контроль +
Міжмережевий екран +
Захист в режимі реального часу / файловий антивірус +
Контроль додатків (проактивний захист) +

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка

Теги: Zillya!, Internet Security, 1 рік 2 ПК

MY-PC.com.UA © 2022
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money