063-1660033 9-18, Пн-Пт

G Data Mobile Security 9 пристрів 1 рік

 • Виробники G DATA
 • Код товару: GDMS-1-9
 • Наявність: В наявності

$89.99

- +

Втрата смартфона або планшетного комп'ютера не тільки образлива для користувача, але ще і небезпечна. Якщо пристрій потрапить до шахрая, він легко зможе витягти особисту інформацію, наприклад, фотографії або список контактів, і навіть зробити покупки в Інтернеті за допомогою встановлених додатків за рахунок того, хто втратив пристрій. Особливо часто смартфони та інші пристрої пропадають в громадських місцях. В аеропорту у Франкфурті-на-Майні в Німеччині за минулий рік було втрачено близько 1500 мобільних пристроїв (джерело: дані компанії "Fraport").

G Data Mobile Security 2 надійно захищає від шкідливих програм, а також забезпечує надійний захист при серфінгу в Інтернеті зі смартфона або планшетного ПК. Крім того, можна блокувати докучливі вхідні дзвінки та повідомлення. Список контактів і пов'язані з ним виклики і повідомлення можна захистити за допомогою пароля. Ті, хто використовує мобільний пристрій не тільки в особистих, а й в робочих цілях, можуть додатково захистити ділові контакти.

Смартфон або планшетний ПК можна захистити від наслідків втрати або крадіжки: пристрій можна знайти віддаленим способом, а також віддалено стерти інформацію у пристрої, щоб сторонні не змогли нею скористатися. Таким чином, забезпечується оптимальний захист мобільного пристрою.

Порадуйте себе великою кількістю додаткових функцій, таких як потужний батьківський контроль для захисту ваших дітей під час перегляду веб-сторінок, ігор і навчання з використанням смартфона або планшета на базі Android.

Особливості продукту

 • Захист при серфінгу в мережі. G Data Mobile Security версії 2 захищає від фішингу під час серфінгу в мережі і таким чином пропонує захист при здійсненні покупок в Інтернеті.
 • Захист від небезпечних додатків. Функція контролю додатків перевіряє права додатків і розподіляє їх за категоріями.
 • Захист від вірусів для платформи Android. Популярність платформи неухильно зростає, відповідно, зростає і загроза вірусних атак.
 • Фільтр вхідних дзвінків і повідомлень. Заблокуйте виклики від окремих абонентів або рекламні повідомлення, внісши їх у чорний список.
 • Захист у випадку втрати або крадіжки пристрою. У разі втрати пристрою його місцезнаходження можна визначити за допомогою G Data Mobile Security через SMS-повідомлення.
 • Блокування при заміні SIM-карти. Пристрій можна заблокувати, щоб його не можна було використовувати з іншою SIM-карткою. При заміні карти ви отримаєте SMS-повідомлення.
 • Блокування додатків паролем. Забороніть запуск певної програми, встановивши пароль для неі. Так ви уникнете, наприклад, велику витрату трафіку при перегляді відео або покупку платних додатків.
 • Бездоганний БАТЬКІВСЬКИЙ КОНТРОЛЬ. Тепер ви можете розслабитися, коли ваші діти переглядають веб-сторінки, грають або навчаються з використанням вашого смартфона або планшета на базі Android. В захищеному середовищі вони мають доступ тільки до тих програм і веб-сайтів, зміст яких призначено для дітей.
 • Захист контактів. Захищені контакти, а також пов'язані з ними виклики і повідомлення, можете переглядати тільки ви, ввівши відповідний пароль.
Характеристики
Мова інтерфейсу Англійська, Російська
Термін дії ліцензії 1 рік
Кількість користувачів 9 ПК
Батьківський контроль +
Захист в режимі реального часу / файловий антивірус +
Країна-виробник Німеччина
Захист від фішингу +
Антизлодій +
Фільтр для дзвінків і СМС +
Дистанційне керування пристроєм +
Захист програми паролем +
Тип користувача Домашнє використання
Об'єкти захисту Мобільні пристрої
Системні вимоги Android 5.0 і новіші
Платформа
Платформа Android
Тип продукту
Тип продукту Електронний ключ
Тип Початкова купівля, Продовження ліцензії

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка

Теги: G Data Mobile Security, Android, 1 рік 9 пристрів,

MY-PC.com.UA © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money