063-1660033 9-18, Пн-Пт
  • Avast Business Antivirus for Linux 1 рік 1-4 сервера

Avast Business Antivirus for Linux 1 рік 1-4 сервера

  • Виробники Avast Software
  • Код товару: ABAL-1-1-4
  • Наявність: В наявності

$207.99

- +

Базовий сканер

Служба сканування на наявність вірусів за запитом з утилітою командного рядка для ОС Linux, що інтегрується з поштовими серверами через AMaViS. Щоб виконати базове сканування й сканування за допомогою утиліти командного рядка та отримати миттєві результати, клієнтам потрібно підключитися до сокету UNIX служби.

Захист файлового сервера

Сканер файлів у реальному часі перевіряє файли, записані на всі контрольовані точки підключення. Підтримує засіб захисту файлових систем під час запису, створений на основі технології Fanotify, який розроблено для файлових серверів. Цей засіб ефективно захищає файли як на Samba, так і на NFS.

Формат виведення результатів сканування вірусів

У звіті кожний виявлений шкідливий файл розташований в окремому рядку. Поруч із безпечними файлами міститься напис [OK], поруч з інфікованими файлами, які неможливо перевірити через відсутність дозволів або пошкоджені архіви, — напис [ERROR]. Файли, виключені зі сканування за допомогою функції -e, позначені написом [EXCLUDED].

Оновлення вірусних сигнатур

Щоб забезпечувати актуальний стан антивірусного захисту, потрібно регулярно оновлювати базу вірусних сигнатур. Avast Business Antivirus для ОС Linux забезпечує сценарій командної оболонки, який перевіряє наявність актуальної версії бази вірусних сигнатур і завантажує та встановлює її. Оновлені сценарії завантажуються за замовчуванням і запускаються щогодини як завдання планувальника.

Потокові оновлення

Якщо ввімкнуто потокове оновлення, служба сканування встановлює постійне мережеве підключення до хмарного сховища Avast, і оновлення вірусних сигнатур завантажуються відразу після випуску. Потокові оновлення доповнюють регулярні оновлення бази даних вірусів, щоб ви завжди були надійно захищені.

Дистрибутиви

Компоненти антивірусного програмного забезпечення Linux містять DEB для систем Debian (Ubuntu) і RPM для систем RedHat/SUSE, що поширюються як стандартні пакети програмного забезпечення. Крім того, передбачені репозиторії програмного забезпечення, завдяки яким усі стандартні засоби керування системою можна використовувати для підтримки актуального стану програм Avast Business.

 

Характеристики
Термін дії ліцензії 1 рік
Кількість користувачів 1 - 4 ПК
Російська мова +
Захист в режимі реального часу / файловий антивірус +
Централізоване управління +
Країна-виробник Чехія
Технологія Пісочниця +
Операційна система CentOS 7 і новіші версії Debian 8 і новіші версії Red Hat Enterprise Linux 7.4 та новіші версії Ubuntu LTS 16.04 та новіші версії
Тип користувача Комерційна організація
Об'єкти захисту Файлові сервери
Продукт AntiVirus Business
Платформа
Платформа Linux
Тип продукту
Тип продукту ESD - електронний ключ
Тип Початкова купівля, продовження ліцензії

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка

Теги: Avast Business Antivirus for Linux

MY-PC.com.UA © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money