Categories

Що таке багатоядерні антивіруси і для чого вони потрібні?

Багатоядерні антивіруси - антивіруси, в яких використовується кілька скануючих ядер. Якщо сказати по-простому, то багатоядерний антивірус - коли кілька антивірусів працюють разом в одному ПК, але при цьому ці антивіруси працюють з однієї графічної оболонки (інтерфейсу).

Багатоядерні антивіруси апріорі мають дуже високий рівень виявлення і він становить в межах 95-99%. Рейтинги багатоядерних антивірусів можна подивитися тут. Російські антивіруси значно поступаються багатоядерним антивірусів по виявленню вірусів. Так сталося, що найвідоміші багатоядерні антивіруси виготовляються в ЄС: Німеччина, Чехія, Австрія. Крім Європи багатоядерні антивіруси створюються і в інших країнах (Китай, Японія і т.д.), але вони у нас на ринку ПЗ не представлені.

У нашому магазині присутні найвідоміші представники багатоядерних антивірусів: Emsisoft, TrustPort, G DATA. Якщо Вам потрібен недорогий багатоядерний антивірус, то найкраще вибрати Emsisoft - на нього в нашому магазині постійна знижка 50% від європейських цін. Якщо Вам потрібен функціональний багатоядерний антивірус, то це TrustPort.